Wydarzenia z życia przedszkola

01
Sierpień
2021
30
Lipiec
2021
29
Lipiec
2021
WYCIECZKA NA PLAC ZABAW NA BŁONIACH :). Dziś Delfinki i Żabki (jeszcze:)) wybrały się na plac zabaw na tereny rekreacyjne Błonia. Wszyscy świetnie się bawili. Była przerwa na tradycyjne bułki z serem oraz na pyszne lody :).
28
Lipiec
2021
SPORTOWY TYDZIEŃ W ŻABKACH :). W zeszłym tygodniu Żabki uprawiały dużo sportu bo wiedzą, że ruch to zdrowie. Dowiedziały się też, że dyscypliny sportowe możemy podzielić na indywidualne i zespołowe. Dzieci nauczyły się grać w "dwa ognie" oraz zrobiły własną grę ogrodową...
27
Lipiec
2021
W WIOSCE SMERFÓW "Hej dzieci jeśli chcecie zobaczyć Smerfów świat..." każdy zna piosenkę oraz bajkę Smerfy. Delfinki w minionym tygodniu przeniosły się w ten bajkowy i piękny świat! ;) Zabawy było co niemiara... :):)
26
Lipiec
2021
FIZYKA DLA SMYKA :) Dziś Tygryski i Misie uczestniczyły w zajęciach z fizyki. Tym razem poznaliśmy zasady działania dźwigni jednostronnej i dwustronnej Następnie budowaliśmy własne dźwignie dwustronne Sami zobaczcie, jak nam poszło!
22
Lipiec
2021
TOR SANECZKOWY Wczoraj Delfinki wybrały się na wycieczkę na tor saneczkowy Dziś postanowiły pojechać Tygryski i Misie Bawiliśmy się doskonale! Nasze uśmiechy na twarzach mówią wszystko!
21
Lipiec
2021
TURNIEJ SZACHOWY ♟:). Dziś w naszym przedszkolu odbył się turniej szachowy. Gratulujemy wszystkim uczestnikom. Wielkie brawa dla zwycięzców. Dziękujemy organizatorom : Zacznij OD MATA :).
20
Lipiec
2021
HISTORYJKI DLA CIEKAWSKICH DZIECI CZ.I :). W minionym tygodniu Żabki próbowały odpowiedzieć na wiele ciekawych pytań. Dowiedziały się dlaczego niektórzy ludzie mają inny kolor skóry, skąd się bierze sól w morzu oraz prąd w gniazdku, zastanawiały się też czy dzięcioła ni...
19
Lipiec
2021
FIZYKA DLA SMYKA! Nasze przedszkolaki uwielbiają zajęcia z fizyki ... zatem nie mogło ich zabraknąć w wakacje! Dziś Tygryski i Misie dowiedziały się, jak działa i do czego służy poziomica Każdy z nas mógł użyć tego narzędzia, by wykonać zadanie Sami zobaczcie

Strony

Copyright © 2016 Gumisiowy Gaj | Polityka cookies | Logowanie

Designed by: