Wydarzenia z życia przedszkola

04
Wrzesień
2021
HISTORYJKI DLA CIEKAWSKICH DZIECI CZ.IV :). W ostatnim tygodniu wakacji Misie odpowiedziały sobie na wiele ciekawych pytań. Dzieci doskonale wiedzą dlaczego jesienią liście spadają z drzew, dlaczego wypadają mleczne zęby oraz gdzie chowa się słońce kiedy śpimy. Dowiedzi...
03
Wrzesień
2021
JESTEŚMY DELFINKAMI :) Z okazji rozpoczęcia roku przedszkolnego, przygotowaliśmy opaski z delfinkami :) Uczymy się pracować z materiałem Montessori :) Ciekawie spędzamy czas - uczymy się nowych piosenek, tańczymy :) Zabawa masą solną jest super! :) Sami zobaczcie :)
02
Wrzesień
2021
MYSZKA MIKI I PRZYJACIELE Wszyscy znamy i kochamy Myszkę Miki i jej przyjaciół! Zobaczyliśmy Myszkę w "nowym - komputerowym" wydaniu, a także "starym - rysowanym". Dzieciom oba warianty przypadły do gustu :) Przez cały poprzedni tydzień bawiliśmy się wraz z Myszką Miki,...
01
Wrzesień
2021
WITAMY W PRZEDSZKOLU ! :). Dziś rozpoczęcie nowego roku przedszkolnego :). Każda grupa obchodziła go w swoim gronie świetnie się bawiąc. Niektórzy zobaczyli się po długiej wakacyjnej przerwie. Zaczynamy kolejną przedszkolną przygodę :).
31
Sierpień
2021
MY SIĘ DESZCZU NIE BOIMY :). Na zewnątrz ciągle pada, ale w czasie deszczu dzieci się NIE nudzą :). Wszystkie Misie były dziś przygotowane na świetną zabawę w ogródku.
27
Sierpień
2021
TYGRYSKI WYKONUJĄ EKSPERYMENTY W minionym tygodniu nasze Tygryski zamieniły się w małych naukowców :) . Badaliśmy gęstość cieczy, sprawdzaliśmy, czego potrzebuje ogień, by się palić oraz dowiedzieliśmy się, czy da się rozpuścić skorupkę jajka. Dzieci, które niebawem id...
25
Sierpień
2021
OWOCOWY ZAWRÓT GŁOWY :). W zeszłym tygodniu Misie zrobiły dużo bardzo zdrowych przekąsek :). Najpierw przedszkolaki przygotowały "witaminowe smoothie", kolejnego dnia pyszną sałatkę owocową. Następnie zrobiły lody z buraka i truskawek, zaskakujące połączenie okazało się...
24
Sierpień
2021
TYDZIEŃ ZE SCOOBY DOO Żabki w minionym tygodniu zamieniły się w detektywów na miarę Scooby Doo oraz jego drużyny :) Wyostrzyli wszystkie swoje zmysły i pokonały wiele przeszkód ;] Sami zobaczcie :)
23
Sierpień
2021
DELFINKOWE ZABAWY :) Nasze Delfinki aktywnie i ciekawie spędzają czas w przedszkolu :) Śpiewamy, tańczymy, bawimy się w ogrodzie :) Dziś ćwiczyliśmy naszą równowagę :) Sami zobaczcie :)
19
Sierpień
2021
AKTYWNY TYDZIEŃ MISIÓW :). W zeszłym tygodniu korzystając z pięknej pogody Misie spędzały czas w ogrodzie przedszkolnym. Dzieci bawiły się i grały w rozmaite gry sportowe. Wszyscy świetnie się bawili, czerpiąc jak najwięcej z trwających jeszcze wakacji :).

Strony

Copyright © 2016 Gumisiowy Gaj | Polityka cookies | Logowanie

Designed by: